Ev İşlerinde Yardımcı

Ev işlerinde yardımcı eleman arıyor; lakin bir türlü istediğiniz gibi kaliteli ve profesyonel çalışan personel bulamıyorsanız doğru adrestesiniz. Kuzey İnsan Kaynakları sizlere geniş portföylü, alanlarında uzman, güvenilir, becerikli, pratik ve sağlıklı ev işlerinde yardımcı elemanlarını sunmaktan gurur duyar.

Modern çağda kadınların üretken yanlarının ön plana daha çok çıkmasıyla birlikte kadınların toplumdaki yerlerinin ne kadar önemli olduğu daha da iyi anlaşıldı. Hem iş yerinde hem de evde çalışan kadınlarımızın sayısı gün geçtikçe arttı. Bununla birlikte çalışan kadınlarımızın omuzlarına olduğundan daha fazla sorumluluklar yüklendi. Kadınlarımızın daha az yorulmaları, sevdiklerinizle daha çok vakit geçirebilmeniz ve işten eve gelince aradığınız o sıcak yuva huzurunu bulabilmeniz için sizlere ev işlerinde yardımcı personellerimizi sunuyoruz. Artık ev işi, ütü, çamaşır, bulaşık, yemek gibi konuları düşünüp stres yapmanıza gerek yok. Sizler günlük koşuşturmacadan arta kalan kıymetli vaktinizi sevdiklerinizle beraber geçirirken bizler de sizlere rahat yaşayacağınız ortamlar sunmaktayız.

Ev işlerinde yardımcı eleman alırken daha sonrasında pişman olmamanız için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şunlardır:

-Seçeceğiniz personelin öncelikle ev işleri konusunda becerikli biri olması gerekmektedir. Ütü, çamaşır, bulaşık, temizlik, yemek gibi yapması gereken temel işleri yerine getirmede oldukça iyi biri olmalıdır.

-Personelin yapacağı işlerde seri ve pratik olması gerekirken yaptığı işleri de düzgün bir şekilde yapmalıdır. Özellikle özen gerektiren işlerde daha dikkatli olmalıdır.

-Ev içerisindeki düzeni iyi bir şekilde sağlayabilmeli, oluşabilecek aksaklıkları önceden görüp ona göre önlemler alabilecek kapasitede biri olmalıdır.

-Evdeki hijyen konusunda çok titiz birisi olmalı.

-Evin ihtiyaçları, giderleri ve alışverişi konusunda uzman biri olmalı.

-Evinizin temizliğinin yapılmasının yanı sıra evinizde değerli olan antika eşya gibi özenli bakım isteyen özel eşyaların temizliğini ve bakımını eşyalarınıza zarar vermeden yapabilecek birisi olmalı.

-Ev işlerinde yardımcı olan personellerin mutlaka güvenilir birileri olması gerekmektedir. Çünkü evinizi teslim edeceğiniz kişilerin arkanızdan iş çevirmelerini yahut sizin için değerli olan eşylarınıza zarar gelmesini istemezsiniz. Bu konularda çalışan tüm personellerimiz referanslı, pratik, sorumluluk sahibi, tecrübeli ve en önemlisi güvenilir kişilerdir. Ayrıca çalışan tüm personellerimizin gerekli sağlık kontrolleri yapılmakta ve sağlık raporları da bulunmaktadır.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.