Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Hakkımızda

Kuzey İnsan Kaynakları 2014 yılında Antalya ve Akdeniz  bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde güvenilir, referanslı, tecrübeli insan kaynağı tedarik hizmetini vermek amacıyla kurulmuştur.

İşkur Özel İstihdam Bürosu olarak Türkiye İş Kurumu’nun 18.05.2016 tarih ve 860 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermekte olan Kuzey İnsan Kaynakları alanında uzman, profesyonel ve güvenilir kadrosu ile bir çok ailenin,yaşamlarını kolaylaştırıcı hizmetler sunmaktadır.

Tüm bakıcı, ve ev hizmetleri taleplerinizi en kısa sürede, kaliteli ve güvenilir bir şekilde doğru adaylar ile buluşmanızı sağlayarak karşılıyoruz.

Çocuk, bebek, hasta, yaşlı bakıcılığı için personel sağlamanın  yanı sıra ev işleriniz için yardımcı, refakatçi  ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler sunuyoruz.

Nasıl Çalışıyoruz?

Müşterilerimizi ve adaylarımızı ne kadar iyi tanırsak onların ihtiyaçlarını o kadar iyi karşılayabilir ve beklentilerinin üzerine çıkabiliriz.

  • Bu yüzden ilk önce “sizi dinlemeyi seviyoruz.”
  • Sonra “birlikte ihtiyacınızı tespit ediyoruz.”
  • “Size önerebileceğimiz adaylarımızı hassasiyetle seçiyoruz.”
  • “Adaylarla size bir araya getiriyoruz.”
  • “Birlikte sizin için en doğru adaya karar veriyoruz.”
  • “Seçme-yerleştirme süreci tamamlandıktan sonra da hizmet takibimize devam ediyoruz”
  • “Müşteri memnuniyetimizi ölçmek için sizden gelen her türlü geri bildirimi önemsiyoruz.”

“Hizmette mükemmellik” felsefemiz doğrultusunda sizleri hem zamandan tasarruf ettiriyor  hem de şirketimiz aracılığıyla güvenilir, referanslı, tecrübeli ve uzun süreli çalışabileceğiniz Uzman Yardımcılar  konusunda çözümler sunuyoruz.

MİSYONUMUZ

İşinin uzmanı, güvenilir, deneyimli ekibimizle insanların yaşamlarını kolaylaştırıcı ve yaşam kalitelerini artırıcı insan kaynakları ve danışmanlık hizmetleri sunmak.

VİZYONUMUZ

Dünya standartlarında insan kaynakları ve yabancılara danışmanlık hizmetleri sunan, öncü, yenilikçi ve tercih edilen insan kaynakları danışmanlık şirketi olmak.

işkur özel istihdam bürosu

Kuzey İnsan Kaynakları İşkur Özel İstihdam Bürosu Olarak Türkiye İş Kurumu’nun 18.05.2016 Tarih ve 860 Numaralı İzin Belgesi İle Faaliyet Göstermektedir. 4904 Sayıl Kanun Uyarınca İş Arayandan Ücret Alınması Yasaktır. İzin Belgesi Çalışma ve İş Kurumu Antalya İl Müdürlüğünce Düzenlenmiştir.

Antalya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü İletişim Hattı : 444 75 87 & 0 242 229 40 33

işkur özel istihdam bürosu

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

İLETİŞİM