Bebek Bakıcısı

 

bebek bakıcısı antalyaBebeğinizle yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? bebeğinizin sorumluluğunu sizinle birlikte paylaşacak nitelikli ve güvenilir bir bakıcıya mı ihtiyacınız var? Annenin bebek bakıcısından beklentileri nelerdir önce bunları bilmek gerekir. Bebeğinizin ilk 0-3 yaş aralığı zihnin en hızlı geliştiği dönemdir ve bu dönemde bakıcının önemi çok fazladır. Bu sorularınıza cevap için Kuzey İnsan Kaynaklarının bebek bakıcı hizmetinden faydalanmanızı öneriyoruz. Size en doğru, nitelikli ve referanslı bakıcıları sunmaya özen gösteriyoruz.

 

 

 

Çocuk Bakıcısı

 

 

çocuk bakıcısı antalyaÇoğu kez bebek bakıcısı ile çocuk bakıcısı karıştırılmaktadır. Çocuk bakıcısı genelde 4 ve üzeri yaşlardaki çocukları kapsamaktadır ve bu dönemlerde çocuklarla aktivite yapan onlarla oyunlar oynayıp resimler çizen çocuğun her türlü sorununa çözüm üreten kişidir. Kuzey İnsan Kaynakları sizin için kültürlü, güvenilir, nitelikli çocuk bakıcılarını sizlerin hizmetine sunmaktadır.

 

 

 

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri şirketimiz tarafından yaptırılmakta ve
Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır.
En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

Bebek ve Çocuk Bakıcısı Hizmetinden Yararlanmak için

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

İLETİŞİM