Bebek Bakıcısı

Bebek bakıcısı konusunda oldukça seçici misiniz?

Siz yokken bebeğinizle hem ilgilenecek hem de ona özenle bakacak deneyim sahibi birilerini mi arıyorsunuz?

Bebeğinizi güvenli ellere emanet ettiğinizden emin olmak mı istiyorsunuz?

Kuzey İnsan Kaynakları tecrübeli, referanslı ve şefkatli bebek bakıcısı personelleriyle sizlerin tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Türkiye’nin pek çok şehrinde hizmet veren firmamızın en büyük amacı sizin kıymet verdiklerinize gözünüzü arkada bırakmadan, özenle bakmaktır.

Çalışan anne babalar için doğum sonrası izinler bebeğinizle birlikte kaliteli vakit geçirmeniz için çok güzel bir fırsattır. Doğum sonrası ücretsiz izinler her ne kadar olsa da bu süreç bittikten sonra kıymet verdiğiniz biricik bebeğinizi emanet edebileceğiniz güvenilir birilerine ihtiyaç duyacaksınızdır. Aile büyükleri yakınlarında olanlar açısından bu duruma bir çözüm bulunabilmektedir. Lakin ilerleyen dönemlerde de bebeğinizi büyütme tarzı konusunda aile büyükleriyle aranızda istenmeyen bazı fikir ayrılıklarına girebilirsiniz. Bu ve benzeri problemleri çözebilmenin en uygun yolu ise size ve bebeğinize uygun bir bebek bakıcısı bulmak olacaktır.

Anne babalar olarak bebeğinizi bakıcılara emanet etmeden önce bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Bunlardan bazıları şunlardır:
1)Ebeveynler öncelikle bir bebek bakıcısında hangi özellikleri istiyorsa onları tek tek belirlemelidir.

2)Belirlenen bu özellikleri bakıcıyla ve seçtikleri danışmanlık hizmetiyle paylaşmaları gerekmektedir.

3)Bakıcıdan beklenilen tüm beklentiler net bir şekilde bakıcıya aktarıldığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde bu durum bazı problemlerin oluşmasına sebebiyet verebilir.

4)Bakıcının hangi zaman dilimlerinde çalışacağı konusunda anlaşılmalıdır.

Tüm bebekler ebeveynleri tarafından sevilmektedir. Bebekler için sevgi önemli bir gıdadır. Bebeklerle iletişim kurmak onların bakımı açısından çok önemlidir. Bebek bakıcısı personellerimiz bebeğinizin beslenme, temizlik, uyku, giyinme gibi temel ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda da onlarla aralarında sevgi dolu bir bağ kurarak onların duygusal ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Anne karnındayken özenle bakıp büyüttüğünüz, sağlıklı gelişimi için her ay kontrole gittiğiniz miniğinizi hiç tanımadığınız birine vermek istemezsiniz. Özellikle de sağlıklı olup olmadığı konusunda bir bilginizin olmadığı insanlara güvenemezsiniz. Bu konuda da siz değerli ebevenylerimizi ve bebeklerinizi düşünüyor ve endişelerinize ortak oluyoruz. Bu nedenle çalışan tüm personellerimizi gerekli sağlık kontrollerinden geçirip sağlık raporlarını (Hepatit B, Hepatit C, ANTİ HIV, Akciğer filmi vs.) sizlere sunuyoruz.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak sevgi dolu, güler yüzlü ve güvenilir personel ve çalışanlarımızla sizlerin beklentilerinizi karşılamaktan mutluluk duyarız.

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

İLETİŞİM

Tel: 0242 324 73 31
Gsm: 0532 691 73 31

info@kuzeyinsankaynaklari.com.tr

İş ilanları e-postana gelsin