Özel Bakıcılık İçin

Özel Bakıcılık İçin

Özel Bakıcılık İçin

Hızlı, Güvenilir Ve Ayrıcalıklı Bakıcılık

Kuzey İnsan Kaynakları standart bakıcılık anlayışının ötesinde, Özel Bakıcılık talep eden müşterilerine özel hizmetler üreterek, müşterisinin beklentisi doğrultusunda kişiye özel ayrıcalıklar sunuyor. Kuzey İnsan Kaynakları Özel Bakıcılık Hizmetleri, karşılıklı güven değerleri ile alanında uzman personelleri aracılığıyla Özel Bakıcılık müşterilerine hızlı, güvenilir ve ayrıcalıklı bakıcılık hizmeti sunmayı taahhüt ediyor.

Standart Bakıcılığın Ötesinde Yenilikçi Hizmetler

Kuzey İnsan Kaynakları olarak Özel Bakıcılık hizmetinde kişinin taleplerini en iyi şekilde karşılayan çözümlerle standart bakıcılığın ötesinde yenilikçi hizmetler sunmaya odaklanıyoruz. Bunun için güven ve profesyonellik ilkelerine önem veriyor, bakıcılık hizmetlerine yönelik sunduğumuz özel çözüm ve avantajlarla hayatınızı kolaylaştırmayı hedefliyoruz. Kişiye özel bakıcılık ve hizmetlerimiz, yüksek kaliteli hizmet anlayışımız ve alanında profesyonel kadromuz ile yanınızda, bir bakıcıdan çok daha fazlası oluyor; ihtiyaç ve hedeflerinize entegre olarak her zaman daha iyisi için çalışıyoruz.

Hayatı Kolaylaştıracak Özel Hizmetler

Kuzey İnsan Kaynakları olarak her türlü bakıcılık taleplerinizi profesyonel kadromuzla özenle ve özelce karşılarken, emanetini verdiğiniz değerlerinizi en iyi şekilde koruyor ve hep yanınızda oluyoruz. Özel Bakıcılık hizmetlerimizle hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sunarken, tüm bu süreçte beklentileriniz ve hizmette ‘Mükemmeliyetçilik’ ilkesiyle hareket ediyoruz.

Özel Bakıcılık Hizmetlerine Anında Erişim

Siz nerede olursanız olun hem uzman çalışanlarımız hem de teknolojik çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm bakıcılık hizmetlerine her an erişebilir, size uygun olan bakıcılık hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. 

Müşterilerin Talebine Anında Çözüm

Kuzey İnsan Kaynakları olarak “Kişiye Özel Bakıcılık Hizmetleri” doğrultusunda ilk olarak müşterimizin talebini alıyoruz. Ardından ise öngörülebilir bir analizin sonrasında müşterimizin talebi doğrultusunda en uygun ve deneyimli personelimizi müşterimizle buluşturuyoruz. En basit bakıcılık hizmetinden en uzmanlık gerektiren özel bakıcılığa kadar, size özel hazırlanmış bakıcılık hizmetlerinin her ayrıntısını düşünüyoruz.

Özel Bakıcılık Hizmetlerimiz

Kuzey İnsan Kaynakları şirketi olarak ‘Özel Bakıcılık Hizmetleri’nde; İkiz Bebek Bakıcısı, Yeni Doğan Bebek Bakıcısı, Engelli Çocuk Bakıcısı, Bebek Hemşiresi, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Pedagog, Özel Dadı, Özel Yardımcı, Özel Hemşire, İngilizce Bilen Bakıcı, Villa Yardımcısı alanlarında hizmeti müşterileriyle buluşturuyoruz.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak ailelerin '' Özel bakıcılık '' ihtiyaçlarını;

•    Referanslı,

•    Deneyimli,

•    Şefkat ve sevgi ile işini yapan,

•    Kültür ve eğitim seviyesi yüksek,

    Özel bakıcılık ile karşılıyoruz.

Siz de Özel bakıcılık için tecrübeli, yakınlarınızı güvenle emanet edebileceğiniz '' Özel bakıcı arıyorum '' diyorsanız lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?