Vale

Vale

Vale

Vale gidilen otel, restoran, kafe gibi işletmelerde kişilerin park sonu ile uğraşmasını engelleyen ve işlerini kolaylaştıran kişilerdir. İşletmenizde bir vale hizmeti vermeniz kişisel aracı ile işletmenize gelen müşterilerinizi oldukça mutlu edecektir. Çünkü günümüzde yoğun bir şekilde park sorunu yaşanmaktadır ve bir mekana eğlenmeye, güzel vakit geçirmeye gelen insanlar otomobillerini park ederken vakit kaybetmek istemezler. Bu nedenle işletmelerin sağlamış olduğu vale hizmetinden yararlanırlar. Peki, işletmenizde iyi bir vale hizmeti vermek için nelere dikkat etmeniz gerekmektedir?

•    İşletmenizin bulunduğu alanda farklı hava şartlarını göz önünde bulundurarak kulübe gibi ekipmanlar bulundurmalısınız. Çünkü yağmurlu havada ıslanan bir vale müşterilerinizin arabalarının ıslanmasına neden olacaktır.
•    Eğer işletmeniz çok yoğun bir şekilde çalışıyorsa birden fazla vale ile çalışmalısınız. Çünkü arabaların sıraya girip vale beklemesi pek hoş karşılanmayacaktır.
•    Profesyonel bir yazılım programı kullanmalısınız. Bu program yardımı ile araç takibi yapabilirsiniz. Aynı zamanda bu program yardımı ile müşterileriniz ile ilgili bir veri tabanı da oluşturabilirsiniz.

Hem işletmenizi hem de müşterilerinizi güvence altına almak için güvenilir valeler ile çalışmanız gerekmektedir. Güvenmediğiniz ya da geçmişinde çeşitli suçları bulunan kişiler işletmeleriniz için bir tehdit olabilir. Çünkü müşterileriniz arabaya ait tüm yetkiyi valeye vermektedir. Müşterilerinize güvenli bir vale hizmeti sunmak için Kuzey İnsan Kaynakları’ndan yardım alabilirsiniz. Vale ve diğer tüm hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?