Kruvaziyer Barmen

Kruvaziyer Barmen

Kruvaziyer Barmen

Kruvaziyer gemi de restoran ve bar gibi alanlar da en çok ihtiyaç duyulan personel barmendir. Kruvaziyer gemi de hizmet verecek olan barmenin bu konuda tecrübesi ve bilgi deneyimi olması gerekmektedir. Çünkü alkol konusunda bir bilgisi ve deneyimi olmayan kişiler birbiri ile karıştırılmaması gereken alkolleri karıştırarak kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Bu nedenle barınızda çalıştıracağınız barmenin alkol bilgisi olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Peki, bir kruvaziyer barmende bulunması gereken özellikler nelerdir? Gelin inceleyelim.

•    Yukarıda da bahsettiğimiz gibi iyi bir kruvaziyer barmenin alkol ve barmen konusunda bilgisinin ve deneyiminin olması gerekmektedir.
•    Bir kruvaziyer barmenin en temel görevi müşterilere alkol servisi yapmak ve bara gelen müşteriler ile ilgilenmektir. Bu nedenle müşteriler ile ilişkisinin ve iletişiminin iyi olması gerekmektedir.
•    Barmenler gündüz değil gece çalışan insanlardır. Bu nedenle gece uyanık kalabilen ve uzun çalışma saatlerine ayak uydurabilen bir yapıya sahip olması gerekmektedir.
•    Kalabalık, karanlık ve gürültülü ortamlarda çalışacak olan barmenlerin bu ortamlara ayak uydurması ve kalabalığın etkisi ile dikkatinin dağılmaması gerekmektedir.
•    Eğer yabancı turistler müşteri portföyünüzde bulunuyorsa bara gelen müşteriler ile iletişim kurabilmek için İngilizcesi iyi olan bir barmen ile çalışmanızda fayda vardır.

Eğer siz de barınızda çalıştıracağınız profesyonel bir barmen arıyorsanız Kuzey İnsan Kaynakları ile iletişime geçebilir ve tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?