Türkiye'nin Bakıcılıkta Marka Şirketi

Türkiye'nin Bakıcılıkta Marka Şirketi

Türkiye’nin Bakıcılıkta Marka Şirketi

Akdeniz bölgesinden başlayarak, hizmet götürdüğü evlerdeki müşteri memnuniyetiyle çok değil, kısa bir zaman içerisinde yalnızca bölgesinin değil Türkiye’nin her bir köşesindeki bakıcı hizmetleriyle ulusal bir marka haline gelen Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, başarısıyla ve kalitesiyle takdir topluyor. 

İnsanların bakıcı ihtiyacı olduğunda başvurabileceği bir numaralı adres profesyonel kadrosuyla Kuzey İnsan Kaynakları şirketi oldu. Kurulduğu 2014 yılından bu yana tüm bakıcı hizmetlerini müşterilerine sağlayan ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet üreten Kuzey İnsan Kaynakları, insanların yakınlarını güvenerek emanet ettiği en önemli bakıcı şirketleri konumunda. 

Yüzlerce Bakıcı Müşterisiyle Buluştu

Uzun yıllardır sektör içerisinde olmasından ötürü tüm ihtiyaçları öncesinden hesaplayan ve bakım sürecinde tüm olasılıklar dâhilinde hareket eden şirket, günümüzde müşterilerine yüzlerce bakıcı yönlendirerek, doğru adımlar ile kişilerin hem kendilerinin hem de sevdiği yakınlarının yüzlerini güldürmeyi başardı. 

Bebeklere Anne Şefkati İle Bakılıyor

Özellikle günümüzde bebeklerini güvenebilecekleri Bebek Bakıcısı bulmakta oldukça zorluk yaşayan ve birçoğu bakıcı bulamamaktan ötürü işgücünden ayrılmak zorunda kalan annelerin imdadına Kuzey İnsan Kaynakları şirketi ve profesyonel bakıcı personelleri yetişiyor. Sektörde yarattığı güven duygusu ve kalite prensipleri doğrultusunda bakıcı talep eden hiçbir müşterisinin olumsuz geri dönüşünü almayan, aksine hizmet götürdüğü çalışan annelerin yükünü hafifleten Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, bu noktada sektörde fark yaratıyor. 

Çocuklar Bakıcı Anneleri İle Emin Ellerde

Yine en az güvenilir bebek bakıcısı bulmak kadar zor olan Çocuk Bakıcısı alanında da Kuzey İnsan Kaynakları’nın tecrübeli ve bir o kadar da şefkat ile sevgi dolu personelleri oldukça iddialı. Sorumluluğunu devraldığı çocuklara tıpkı kendi anne mahiyetinde yaklaşan ve baktığı zaman dilimde çocukları mutlu eden Kuzey İnsan Kaynakları personelleri, müşterilerini her daim mutlu etmeyi sürdürüyor.

Artık Aklınız Hasta Yakınınızda Kalmasın

Hasta Bakıcısı alanında güvenilir personel bulmakta oldukça zorluk yaşayan müşterilerine sunduğu hizmetle insanların bakıcıya olan perspektiflerini değiştiren Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, henüz 6 yıllık bir geçmişe sahip olmasına rağmen bakıcılık sektöründeki tüm alışılmış olguların üzerine yenilerini koymayı başardı.  

Yaşlı Bakıcısı Hizmetiyle Yüzleri Güldüren Şirket

Bakma sorumluluğunu üstlendiği eli öpülesi yaşlılara ilgi, sevgi, saygı ve şefkatiyle yaklaşan Kuzey İnsan Kaynakları şirketinin uzman personelleri, Yaşlı Bakıcısı hizmetinde kalitenin çıtasını yukarılara çıkarıyor. Yaşlıların konumunu kabullenme düzeyine, refakat edilme durumuna, duygularına ve eğilimlerine etki edecek olumlu dokunuşlar yapan Kuzey İnsan Kaynakları personelleri, hem emaneti olan yaşlılardan hem de yaşlılarını emanet eden müşterilerinden güzel geri dönüşler alıyor. 

Refakatçi Arıyorsanız Tam Adresindesiniz

Türkiye’de bakıcılık sektörüne getirdiği yepyeni bir anlayışla bakıcılara olan güvenin artmasına sebep olan ve hizmetiyle ülkenin bakıcılık sektöründeki yükünü üstlenen Kuzey İnsan Kaynakları, kurumsal kimliği, vizyonu ve kalitesiyle dikkat çekerken, Refakatçi talep eden müşterilerine gösterdiği özel ilgiyle gelen taleplerin tümünü en kaliteli şekilde karşılıyor. 

Ev İşlerine ‘Kuzey İnsan Kaynakları’ Yardımcı Oluyor

Günümüzde ev temizliğinin yâda başka bir ev işinin üstesinden tek başına gelmekte zorlanan ve bu anlamda mutlak surette başka birinin yardımına ihtiyaç duyan bilhassa kadınların yardım çağrısını Kuzey İnsan Kaynakları duydu. Şirket personelleri Ev İşlerinde Yardımcı hizmetiyle evdeki işler noktasında kişinin iş yükünü hafifletirken, yorucu bir günün ardından eve gelen ve yemekte dâhil olmak üzere tüm ev işlerinin yapıldığını gören müşterisini mutlu ve memnun ediyor.