Evde Bakımın Adresi

Evde Bakımın Adresi

Kuzey İnsan Kaynakları şirketi olarak bakıcılık sektörünün alt dalları arasında yer alan Evde Bakıcılık Hizmetlerinde önce ‘Müşteri memnuniyeti’ sonra iş şiarıyla sektörde hedeflediğimiz yere doğru çizgimizi bozmadan ilerlerken, Evde Bakıcılık Hizmetlerindeki verdiğimiz kaliteli ve güvenilir hizmetle bireyleri mutlu etmeye devam ediyoruz.

Hizmetler Fark Yaratıyor!

Kuzey İnsan Kaynakları Şirketi olarak kurumsal kimliğimiz ve vizyonumuzla Evde Bakıcılık Hizmetlerinde ‘Bu kadarda olmaz’ denilen hizmetleri veriyor ve kaliteli hizmeti kendimize amaç ediniyoruz. Bebek Bakıcısının yanı sıra Çocuk Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Ev İşlerinde Yardımcı ve Refakatçi hizmetlerimizle her evde fark yaratıyoruz. 

Sektöre Yepyeni Bir Anlayış

Türkiye’de bakıcılık sektörüne getirdiğimiz yepyeni bir anlayışla bakıcılara olan güvenin artmasına sebep oluyor ve hizmetlerimizle ülkenin bakıcılık sektöründeki yükünü üstleniyoruz. Kuzey İnsan Kaynakları şirketi olarak hâlihazırdaki bütün bakıcılık alanlarındaki profesyonel hizmetlerimizle vatandaşlardan tam not alırken, bu hizmetler içerisindeki Evde Bakım Hizmetlerindeki profesyonel personellerimizin katkısıyla müşterilerimizin teveccühü ile sektörün bir numaralı şirketin konumunda bulunuyoruz. 

Her Zaman Yanınızdayız!

Farklılaşan hizmet taleplerinize yüksek standartlarda karşılık verebilecek donanıma sahip, sizi birebir tanıyan uzman kadromuzla, Evde Bakım Hizmetlerinin içerisinde yer alan Hemşirelik Hizmeti, Felçi Hasta Bakımı, Yara Bakım Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Alzheimer Hasta Bakımı, Parkinson Hasta Bakımı, Demans Hasta Bakımı, Engelli Hasta Bakımı, Fizyo terapist, Als Hasta Bakımı, Yatalak Hasta Bakımı ve Ms Hasta Bakımı ile her zaman yanınızdayız. 

Gözünüz Arkada Kalmasın!

Tüm bakıcılık hizmetlerinin yanı sıra özellikle Özel Bakıcılık Hizmetlerinde fark yaratan uzman kadromuzla ve  ‘En iyi biz bakarız’ sloganımızla sorumluluğunu aldığımız her bir bireye gözümüz gibi bakıyor ve bu anlamda müşterilerimize bir bakıcıdan daha fazlasını sunuyoruz. 

Bakmak Bizim İşimiz!

Şirketimizin referanslı ve bir o kadar güvenilir personelleriyle diğer tüm bakıcı şirketlerinden farklı olarak olağanüstü bir ilgiyle sorumluluğunu devraldığımız her bir müşterimize mükemmelliyetçi felsefe ile bakıyor ve aynı zamanda baktığımız kişilere bakıcılığın dışında sevgi ve saygı aşılıyoruz. 

Nerede Olursanız Olun Yalnızca Bir Tık Uzağınızdayız!

Siz nerede olursanız olun hem uzman çalışanlarımız hem de teknolojik çözümlerimiz ile ihtiyacınız olan tüm bakıcılık hizmetlerine her an erişebilir, size uygun olan bakıcılık hizmetlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Bu doğrultuda Özel Bakıcılıkta alanında verdiğimiz; İkiz Bebek Bakıcısı, Yeni Doğan Bebek Bakıcısı, Engelli Çocuk Bakıcısı, Bebek Hemşiresi, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Pedagog, Özel Dadı, Özel Yardımcı, Özel Hemşire, İngilizce Bilen Bakıcı, Villa Yardımcısı hizmetlerimizle siz değerli müşterilerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak için varız.

Yaşamlar Kuzey İnsan Kaynakları Şirketi İle Kolaylaşıyor!

İnsanların yaşamlarını kolaylaştırıcı ve yaşam kalitelerini artırıcı insan kaynakları ve danışmanlık hizmetleri sunma misyonuyla da değişik çevrelerce takdir toplayan Kuzey İnsan Kaynakları şirketi olarak 724 isteyen ve talep eden tüm müşterilerimizin her zaman yanındayız.