Covid 19 Hasta Refakatçisi

Covid 19 Hasta Refakatçisi

Covid-19 Hasta Refakatçisi Hizmeti Kuzey İnsan Kaynakları’nda!

Bakıcılık sektöründeki verdiği kaliteli hizmet ve profesyonel personellerinin eşsiz tecrübesiyle adından sıkça söz ettiren Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, Covid-19 salgınında mağdur olan ve yatağa düşen bireyler için Covid-19 Hasta Refakatçisi Hizmeti sağlıyor. 

Türkiye’de bakıcılık sektörüne getirdiği yepyeni bir anlayışla bakıcılara olan güvenin artmasına sebep olan ve hizmetiyle ülkenin bakıcılık sektöründeki yükünü üstlenen Kuzey İnsan Kaynakları, kurumsal kimliği, vizyonu ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Olağan bakıcılık hizmetlerinin üstüne çıkarak, hizmetleriyle çığır açan ve sektörde söz sahibi şirket konumuna gelen Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, bugün Türkiye’nin dört bir tarafına hizmet götürüyor. İnsanların ihtiyaç duyduğu her konuda yanında olmaya devam eden ve bu bağlamda son dönemlerde Covid-19 pandemisinden ötürü artan refakatçi taleplerine ve ihtiyaçlarına sessiz kalmayan Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, kaliteli kadrosuyla bu beklentiye de cevap vererek, talep eden müşterilerine hastanelerde Covid-19 Hasta Refakatçisi Hizmeti veriyor. 

Bakıcılık Sektörünün Fark Yaratan Şirketi!

Kurumsallıktan asla taviz vermeyerek, uzmanlaşmış, bilgili, deneyimli ve kültürlü personelleriyle bakıcılık sektöründe fark yaratan Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, diğer tüm bakıcılık alanlarında müşterilerine sunduğu hizmetin yanı sıra Covid-19 Hasta Refakatçisi Hizmeti ile de talep eden müşterilerine kolaylık sağlıyor. 

Peki, Covid-19 Hastalığı Nedir?

Koronavirüs hastalığı (covid-19), yeni keşfedilen bir koronavirüsün neden olduğu bulaşıcı hastalıktır. Covıd-19'a yakalanan çoğu kişi, hafif ila orta düzeyde semptomlar göstermekte ve özel bir tedaviye ihtiyaç duymadan iyileşmektedir.

Nasıl yayılır?

Covıd-19'a neden olan virüs, genellikle enfekte kişinin öksürmesi, hapşırması veya nefes vermesi sonucu oluşan damlacıklar yoluyla bulaşır. Bu damlacıklar çok ağır olduğundan havada asılı kalamaz ve hemen yere ya da yüzeylere düşer. Covıd-19 ile enfekte birinin yakınındayken virüsü solursanız veya virüsün bulaştığı bir yüzeye dokunduktan sonra gözlerinize, burnunuza veya ağzınıza dokunursanız enfekte olabilirsiniz.