Bakıcı Sektörünün Öncü Firması

Bakıcı Sektörünün Öncü Firması

Türkiye’de bakıcılık sektörüne getirdiği yepyeni bir anlayışla bakıcılara olan güvenin artmasına sebep olan ve hizmetiyle ülkenin bakıcılık sektöründeki yükünü üstlenen Kuzey İnsan Kaynakları, kurumsal kimliği, vizyonu ve kalitesiyle dikkat çekiyor. 

2014 yılında Antalya’dan yola çıkan ve 6 yıl gibi kısa bir sürede gösterdiği üstün başarıyla adını tüm Türkiye’ye duyurmayı başaran Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, hâlihazırdaki bütün bakıcılık alanlarındaki profesyonel hizmetiyle vatandaşlardan tam not alıyor. Hizmet politikasını ‘İnsana yatırım, geleceğe yatırım’ sloganıyla sürdüren ve kurumsallıktan asla taviz vermeyen Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, uzmanlaşmış, bilgili, deneyimli ve kültürlü personelleriyle bakıcılık sektöründeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. 

Geniş Hizmet Alanı, Özel İlgi..

Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, ‘Evde Bakıcılık Hizmetleri’, ‘Evde Bakım Hizmetleri’ ve ‘Özel Bakıcılık Hizmetleri’ şeklinde 3 ana ayrı kolda yüzlerce alanda hizmet veriyor. Bu kapsamda Evde Bakıcılık Hizmetleri ağında; Bebek Bakıcısı, Çocuk Bakıcısı, Hasta Bakıcısı, Yaşlı Bakıcısı, Refakatçi ve Ev İşlerinde Yardımcı hizmetlerini vatandaşların ayağına getiriyor. Evde Bakım Hizmetlerinde ise Hemşirelik Hizmeti, Felçli Hasta Bakımı, Yara Bakım Hemşiresi, Yoğun Bakım Hemşiresi, Alzheimer Hasta Bakımı, Parkinson Hasta Bakımı, Demans Hasta Bakımı, Engelli Hasta Bakımı, Fizyoterapist, Als Hasta Bakımı, Yatalak Hasta Bakımı, Ms Hasta Bakımı alanlarında vatandaşlara hizmet götürüyor. Son olarak Özel Bakıcılıkta; İkiz Bebek Bakıcısı, Yeni Doğan Bebek Bakıcısı, Engelli Çocuk Bakıcısı, Bebek Hemşiresi, Oyun Ablası, Oyun Abisi, Pedagog, Özel Dadı, Özel Yardımcı, Özel Hemşire, İngilizce Bilen Bakıcı, Villa Yardımcısı alanlarında hizmeti vatandaşla buluşturuyor.   

“En İyi Biz Bakarız”

Tüm bakıcılık hizmetlerinin yanı sıra özellikle bebek bakıcısı olgusu üzerinde oldukça iddialı olan ve ‘En iyi biz bakarız’ sloganıyla sorumluluğunu aldığı bebeklere anne şefkatiyle özen gösteren Kuzey İnsan Kaynakları şirketinin uzman personelleri, bebek bakıcısındaki başarısıyla müşterilerinin yüzlerini gülümsetiyor. 

Profesyonel Çocuk Bakıcısıyla Evlatlarınız Emin Ellerde! 

Kuzey İnsan Kaynakları şirketinin referanslı ve bir o kadar güvenilir personelleri çocuk bakıcısı hizmetinde deyim yerindeyse çığır açtı. Diğer tüm bakıcı şirketlerinden farklı olarak olağanüstü bir ilgiyle sorumluluğunu devraldığı her bir çocuğa mükemmelliyetçi felsefesiyle bakan ve onlara sevgi, saygı aşılayan Kuzey İnsan Kaynakları şirketi personelleri, verdiği bu hizmetle takdir topluyor. 

Bir Bakıcıdan Daha Fazlası Kuzey İnsan Kaynakları 

Dünya standartlarının dahi üzerinde insan kaynakları ve bakıcı hizmetleri sunan Kuzey İnsan Kaynakları, yenilikçi ve tercih edilen bir şirket olma vizyonuyla ‘İnsanlara daha nasıl fayda sağlayabilirim’ perspektifiyle çalışmalarını sürdürürken, Hasta bakıcısı konusunda bireylerden emanetini aldıklarını sevdiklerine adeta gözü gibi bakıyor.

Toplum Değerlerine Saygılı Bakıcılık Anlayışı…

İnsanların yaşamlarını kolaylaştırıcı ve yaşam kalitelerini artırıcı insan kaynakları ve danışmanlık hizmetleri sunma misyonuyla da değişik çevrelerce takdir toplayan Kuzey İnsan Kaynakları, şüphesiz Türk toplumunun en hassas göstergesi olan yaşlı bakıcısında verdiği hizmetle sektörde bir numaraya yerleşti. 

Refakatçi Değil Arkadaş Arıyorsanız Doğru Adrestesiniz!

Bakıcılık sektöründe güvenilen kurumsal adres olan Kuzey İnsan Kaynakları şirketi, refakatçi konusunda da hizmet veriyor. Özellikle kişilerin sevdiği ve hastalıktan ötürü kendine bakamayacak durumda olan bireylerine refakatçi mantığıyla değil bir arkadaş olarak yaklaşan ve özel bir ilgi gösteren şirketin deneyimle personelleri, insanların Kuzey İnsan Kaynakları’nı tercih etmesindeki en önemli sebep olarak öne çıkıyor.

Ev İşlerinde Yardımcı Olacak Deneyimli Personel Bu Şirkette!

Ev işlerinde yardımcı konusunda bireylere iş arkadaşları imkânı sunan Kuzey İnsan Kaynakları, bu hizmetiyle de sektörde önemli bir paya sahip.