Covid-19 Salgını Sürecinde Üst Düzey Tedbir Alıyoruz

Covid-19 Salgını Sürecinde Üst Düzey Tedbir Alıyoruz

Covid-19 Salgını Sürecinde Üst Düzey Tedbir Alıyoruz

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa bir süre içerisinde tüm dünyaya yayılan Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgını sürecinde Kuzey İnsan Kaynakları şirketi olarak önceliğimiz ve amacımız hem personellerimizin hem de siz değerli müşterilerimizin ve ailelerimizin can sağlığıdır. Küresel olarak sıkıntı zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde özellikle salgının ülkemizde baş gösterdiği dönemlerden bu yana Kuzey İnsan Kaynakları şirketimiz, sizleri ve çalışanlarımızı korumak adına önlem konusunda birçok uygulamayı hayata geçirdi.

Öncelikle ve ivedi olarak Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen maske, mesafe ve hijyen konusunda çok titiz davranıyoruz. Her bir personelimiz müşterilerimizin talebi doğrultusunda sorumluluğunu aldığı bireylere bakarken maskesini çıkarmıyor, günlük rutin temizliğini yapıyor ve hijyenine büyük özen gösteriyor. 

Bu kapsamda;

*Tüm çalışma arkadaşlarımızı Covid-19’dan korunması adına, hijyen çalışmaları konusunda bilgilendirdik. 

*Gerek işyerimizde gerekse de müşterilerimizle birlikte çalışan personellerimiz için eldiven ve maske kullanımını, hijyen kurallarına uygun olmak üzere sağladık ve sağlamaya da devam ediyoruz. 

*Kurumumuzca hazırlanan planlamalar kapsamında personellerimizin gerektiğinde farklı yerlerde iş süreçlerini etkilemeden gerçekleştirebilmeleri adına gerekli tüm teknolojik altyapı ve uygulamalarını hayata geçirdik. 

*Personellerimizin sağlığı için ve iş sürekliliği ile koordinasyonunu sağlamak üzere çalışmalarımızı gelişmelere göre güncellemeyi sürdürüyoruz.

*Bakıcı sektöründe aldığımız sorumluluk gereği hizmetlerimizin akmaması adına gereken düzenlemeleri ve planlamaları uygulamaya koyduk.


Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?