7/24 Bakıcılık

7/24 Bakıcılık

7/24 Bakıcılık

Türkiye’nin Her Yerinden 7 Gün 24 Saat Hizmet Alabilirsiniz!

Kuzey İnsan Kaynakları olarak siz değerli müşterilerimize hayatınızı kolaylaştıracak hizmetler sunarken, tüm bu süreçte beklentileriniz ve hizmette ‘Mükemmeliyetçilik’ ilkesiyle hareket ediyoruz. Ayrıca bu hizmetlerimizde zaman kavramı tanımıyor ve 7/24 dilediğiniz her an Türkiye’nin neresinde olursanız olun yanınızda oluyoruz. 

Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Ne Yapmalısınız?

Web adresimizdeki hizmetlerimizden yararlanmak için internet sitemizde sağ üst köşede yer alan ‘Başvuru Yap’ butonuna tıklayabilir, bakıcılıkla ilgili hizmetlerimizden hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Destek Hattımız Hakkında!

Dilediğiniz an, dilediğiniz yerden bakıcılık talepleriniz için 0 850 225 2 507 numarayı tuşlayarak Destek Hattımıza 7/24 ulaşabileceğiniz gibi Evde Bakıcılık Hizmetlerinden, Evde Bakım Hizmetlerine, Özel Bakıcılık Hizmetlerinden diğer tüm bakıcılık alanlarındaki hizmetlerimize tek bir telefonla kolayca erişim sağlayabilirsiniz. 

İstediğiniz Her An, İstediğiniz Her Yerde Bakıcılık

Tüm bakıcılık ihtiyaçlarınız için dilediğiniz her yerde her zaman web sitemiz üzerinden, tabletten veya mobilden hizmet destek hattımız ve internet adresimizden 7/24 bize ulaşabilirsiniz.
Bu sayfadaki bilgiler size yardımcı oldu mu?