Antalya Bakıcı

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya, ülkenin en kalabalık beşinci şehridir. 2016 sonunda alınan verilere göre il 2.328.555 kişilik nüfusa sahiptir. Ayrıca yüzölçümü olarak da Türkiye’nin altıncı büyük şehridir. Yüzölçümü ise 20.177 km2’dir.

Şehrin ekonomisinde turizm, ticaret ve tarım ön plandadır. İl, iklim koşulları ve turizm etkinlikleri nedeniyle hızla gelişmiştir. Ayrıca Antalya 2015 yılı G-20 Zirvesi’ne ve Expo 2016’ya ev sahipliği yapmıştır.

Antalya’da Akdeniz iklimi özellikleri görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak geçerken, kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. İlin kıyı bölgelerinde yazlar hem uzun hem de sıcaktır.

Çalışan hanımların artmasıyla birlikte bakıcı, ev işlerinde yardımcı ve en yakınları için refakatçi bulma arayışları gittikçe hız kazanmıştır. Bu nedenle de aileler eğitimli, güvenilir ve disiplinli bakıcılarla çalışmak istemektedir. Kuzey İnsan Kaynakları olarak ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacak elemanı bulmanız adına kaliteli hizmeti Antalya ilinde sizlere sunmaktayız.

Beceriler

Gönderildi

Mart 15, 2017

Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir