Hasta Bakıcısı

 

hasta bakıcı antalya

Bakıma muhtaç olan hastalarınızın alanında deneyimli bakıcılara (refakatçilere) ihtiyacı vardır. Hasta bakıcılar hasta odasını düzenlemeli, gerekliyse yatak içi ve ve yatak dışı fiziksel egzersizleri yaptıra bilmeli, hastanın ilaçlarını düzenli olarak takip edip saatinde vermeli, hastanın tuvalet ihtiyacı, bez değişimi gibi özel durumları yapabilmelidir. Kuzey İnsan Kaynakları sizin için bu niteliklere sahip hasta bakıcı veya refakatçileri görevlendirmektedir.

 

 

 

 

Yaşlı Bakıcısı

 

Yaşlı Bakıcı AntalyaHer insanı bir gün gelip bulacak olan ve herkes için değişik anlam ve önem ifade eden yaşlılık, yaşamımızın çok özel bir dönemidir. Yaşlılık döneminde insan biraz itibar görmek ister. Hayatının büyük bir kısmında çocuklarının yetiştirilmesi ve iyi bir gelecek hazırlamaları için her zaman destek olan bu ebeveynler yaşlanıp bakıma muhtaç olduğu bu dönemde kendilerine yakışır bir şekilde davranılmasını hak ediyorlar. Kuzey İnsan Kaynakları bu kısımda sizi  daha önceden çalışmış konumunda referanslı, tecrübeli, nitelikli yaşlı bakıcıları sunmaktadır.

 

 

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri şirketimiz tarafından yaptırılmakta ve
Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır.
En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

Hasta ve Yaşlı Bakıcısı Hizmetinden Yararlanmak için

Bize Başvurun

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

İLETİŞİM

İş ilanları e-postana gelsin