Profesyonel Çözüm Ortağınız

Uzman, Güvenilir, Tecrübeli

Filipinli Bakıcı

İngilizce konuşan Filipinli bakıcılarımız; çocuk ve bebek bakıcılığı yapmaktadır.

Bebek Bakımı:

Ebeveynlerin istekleri doğrultusunda; bebeklerin ihtiyacı olan her şeyi karşılarlar. Onlardan ilgilerini bir an eksik etmezler, yemekleri ve temel bakımları ile ilgilenirler.

 

Çocuk Bakımı:

Ebeveynlerin istekleri doğrultusunda; çocukların ihtiyacı olan her şeyi karşılarlar. Onlarla birlikte eğlenceli aktiviteler düzenler, onlardan ilgilerini bir an eksik etmezler, parka götürürler, oyun oynarlar, yemekleri ve temel bakımları ile ilgilenirler ve en önemlisi meraklı yapıları gereğince çocukların sordukları bütün sorulara sabırla cevap verirler.

 

Ev İşlerinde Yardımcı:

Evinizin; yemek, temizlik, bulaşık, çamaşır, ütü, market alışverişi ve çocuklarla ilgilenilmesi gibi işlerde size yardımcı olurlar.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak, işe başlamadan önce  bakıcı adaylarımızın gerekli sağlık kontrolleri şirketimiz tarafından yaptırılmakta ve Sağlık raporları (Hepatit B, Hepatit C, Anti HIV, Akciğer filmi vb.) sizlere sunulmaktadır. En değerli varlıklarınızı bakıcılarınıza emanet etmeden önce  sağlık raporlarının bulunup bulunmadığını ve önemli bir sağlık sorununun olup olmadığını mutlaka sorunuz.

ADRES

Fener Mahallesi 1975 Sk. No:10/1 Muratpaşa ANTALYA

İLETİŞİM

Tel: 0242 324 73 31
Gsm: 0532 691 73 31

info@kuzeyinsankaynaklari.com.tr

İş ilanları e-postana gelsin