Yaşlı Bakıcısı

Anne baba veya daha büyük yakınlarınız için yaşlı bakıcı arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlgili, güler yüzlü personellerimizle sevdikleriniz emin ellerde.

Yaşlılık dönemi bir minnet borcu dönemidir. Hayatlarının büyük bir bölümünü sevgili evlatlarını yetiştirmek için harcayan, onlara iyi bir gelecek sunmak için koşuşturan, bunun için her türlü zorluğa göğüs geren anne ve babalarımızın bizlere en çok ihtiyaç duyduğu dönemde onlara yakışır bir biçimde bakmak biz evlatların borcudur. Lakin günümüz hayat şartlarında çalışmaktan, iş yoğunluğundan bazen kendimize bile vakit ayıramaz hale geliyor, sorumluluklarımızı yerine getirmekte güçlük çekebiliyoruz. Bu konuda Kuzey İnsan Kaynakları deneyimli, güler yüzlü ve şevkatli yaşlı bakıcı personelleriyle sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Sevdiğiniz yaşlı insanlar günlük ihtiyaçlarını yerine getirmekte zorlanabilir. Yaşadıkları ortamı temiz tutmak, kişisel bakımlarını yerine getirmek, günlük beslenme proglamlarını uygulamak gibi daha pek çok konuda sıkıntı yaşayabilir; bu alanlarda yardıma ihtiyaç duyabilirler. Özellikle de unutkanlık problemi yaşayan yaşlılarınız varsa onların gün içerisinde alması gereken ilaçların alınması, yapmaları gereken özel egzersizlerin yapılması gibi konularda yaşlı bakıcısı personellerimiz sevdiklerinizin tüm bu ihtiyaçlarının giderilmesinde özenle yardımcı olmaktadır.

Unutulmamalıdır ki yaşlı insanların en çok ihtiyaç duydukları şey ilgi, sevgi ve alakadır. Her ne kadar onların temel ihtiyaçları karşılanıp; onlara düzenli ve temiz bir ortam sunulsa da sevdiğimiz yaşlı insanlar da bizler gibi sevgisiz bir hayat istemezler. Onlarla sohbet edecek, onlara yakınlık gösterecek bir arkadaş isterler. Bu gayet doğaldır; çünkü insanın yaşı kaç olursa olsun her zaman yanında konuşup anlaşabileceği birisi olsun ister. Bu biz insanların doğasında vardır. İnsanoğlu sosyal bir varlık olduğu için iletişime her zaman açıktır. Dolayısıyla insanlarla iletişim kurma ve sosyalleşme de en az yeme, içme, barınma, temizlik gibi bir temel ihtiyaçtır. Sevdiklerinizle güzel ve keyifli vakit geçirecek olan yaşlı bakıcısı personellerimiz onların can sıkıntısı ve yalnızlık gibi prolemlerine çare olurken sizlerin de minnet borcu yükünüzü hafifletecektir.

Sabırlı ve şefkatli,
Disiplinli ve merhametli,
Deneyimli ve güler yüzlü,
Referanslı ve dost canlısı,
Sorumluluk sahibi ve sıcakkanlı,
Güvenilir ve ilgili,
Sağlıklı ve hijyen kuralarına özen gösteren kaliteli yaşlı bakıcısı personellerimizle Kuzey İnsan Kaynakları olarak sizlere hizmet vermekteyiz.