Refakatçi

Hasta yakınınızı güvenle emanet edebileceğiniz refakatçı personel mi arıyorsunuz?

Hastaneye acil yatış yapmak zorunda kalan hastanızın yanında kalacak birilerini mi arıyorsunuz?

Ameliyat olan hasta yakınınızın uzman kişiler tarafından refakata mı ihtiyacı var?

Kuzey İnsan Kaynakları uzman ve deneyimli refakatçi personelleriyle sizlere bu ve benzeri konularda memnun kalacağınız kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Bazı sağlık problemlerinden dolayı evde yahut hastahanede tedavi gören yakınlarınıza gözünüzü arkanızda bırakmayacak şekilde, memnuniyetle bakmaktayız. Özellikle ameliyat sonrası özel bakım isteyen hastalarınızın mikrop kapmamaları için özen gösterilmekte ve ameliyat yaralarının tedavisi için gerekli olan tüm bakımlar refakatçı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Hastalarınızın yemek yeme, sıvı gıda alımı, giyinme, temizlenme gibi tüm temel ihtiyaçları titizlikle karşılanmaktadır. Gün içerisinde yürüyüş yapması gereken hastalarınıza eşlik edilmekte, hastalarınızın vaktinde alması gereken ilaç ve merhemler zamanında verilmektedir.

Fizik ve rehabilitasyon tedavisi gören özel hastalarınız için tedavi sürecinde yapılması gereken tüm işlemler yapılmaktadır. Ayrıca hastanızın doktoru ile de iletişime geçilerek en doğru ve sağlıklı bir şekilde hastanızla ilgilenilmektedir. Sürekli olarak birinin kontrolünde olan hastanızın sağlıyla ilgili tüm gelişmelerde personellerimiz sizi ve doktorunuzu bilgilendirerek gerekli müdahaleyi sağlayacaktır.
Refakatçı personellerimiz hastalarınızdan alınması gereken çeşitli numunelerin alınıp hastanenin ilgili bölümlerine ulaştırılmasında yardımcı olmaktadır.

Refakat edilecek olan hastanızın doktoruyla birlikte hastanın tedavisine yardımcı olunmaktadır. Her hastanın durumu kendine özel olduğundan hastanızın durumuyla ilgili bizimle iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Refakat süreci çoğu zaman uzun, zorlu ve yorucu olabilceğinden bu konuda çalışan tüm personellerimiz deneyimli, sabırlı, disiplinli ve özverilidir. Hasta yakınlarınız refakat isteyen zorlu süreçte kendilerini anlayan, istek ve sorunlarını rahatlıkla anlatabilecekleri kişileri yanlarında isteyebilirler. Refakatçı personellerimiz hastanız tarafından bildirilecek tüm istek ve şikayetlere kulak verip, hastanızın ihtiyaçlarına cevap verecektir. Aynı zamanda bu süreçte hastanızla uyum sağlayıp onu hem anlayacak hem de onunla iyi bir şekilde iletişim kurmaya çalışacaktır.

Kuzey İnsan Kaynakları olarak tüm bu zorlu süreci hem hasta yakınlarınızın hem de sizlerin daha rahat geçirebilmeniz adına kaliteli hizmet anlayışımızla özveriyle, disiplinle ve sevgiyle çalışıyoruz.